Yenilenen my.Vargonen: Daha Hızlı, Daha Etkili!

Duyurular

Vargonen olarak 2001 yılında başlayan serüvenimiz, elde ettiğimiz başarılar ve sürekli sizlere sunduğumuz değişimler ile devam ediyor. Servis verdiğimiz tüm alanlarda, mutlak müşteri müşteri memnuniyeti çerçevesinde, satış öncesi ve sonrası destek hizmetlerini titizlikle analiz etmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize daha esnek ve hızlı bir müşteri sunabilmek adına, almış olduğunuz hizmetleri, ödeme ve fatura işlemlerini ve destek taleplerini takip edebileceğiniz müşteri panelimizi yeniledik!

Yenilenen my.Vargonen müşteri paneli ana sayfasında hesabınız ile alakalı tüm özeti görebileceksiniz. Panelde almakta olduğunuz hizmetleri özel yönetim sayfasından kontrol edebilir, gelişmiş filtreleme seçeneklerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz. Akıllı arama modülü sayesinde; alan adı, hizmet ve hesap bilgilerinize kolayca erişin. Hatırlatma servisi sayesinde ödenmemiş faturalar ve yaklaşan hizmet yenileme işlemleri artık çok kolay!

Yeni panel sayesinde hizmetlerinizin süresi bitmeden, hizmetlerinizi yenileyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda web arayüzü üzerinden eklenti satın alabilir, kolaylıkla bir üst pakete upgrade edebilirsiniz. Ayrıca almakta olduğunuz her hizmete özel destek talebi oluşturarak, destek taleplerinizimy.Vargonen üzerinden takip edebilirsiniz.

my.Vargonen müşteri paneli adresi: http://my.vargonen.com

14 yılın vermiş olduğu tecrübe ile sizler için var gücümüzle çalışmaya ve üretmeye, almış olduğunuz hizmetleri maksimum kalitede sunmaya devam edeceğiz. Vargonen’e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

my.Vargonen Panel


Your email address will not be published.

− 2 = 8

Size en uygun web hosting ya da sunucu çözümünü birlikte bulalım.