Yüksek Trafik ve Uygun Fiyat Bir Arada

Duyurular

Geçtiğimiz gün yurtdışı operasyonlarımızdan bahsetmiş, Vargonen B.V ‘nin çalışmalarına başladığını söylemiştik. Vargonen B.V hizmetlerinden ilki olan SmartVDS bir süredir aktif ve hizmet verir durumdaydı. Güçlü Vargonen altyapısında oluşturulan cVDS sistemlerinin tüm dünyaya açıldığı SmartVDS öncelikli olarak Avrupa’yı hedefleyen bir kanal konumunda.

Bir süredir, Vargonen B.V olarak SmartVDS aracılığıyla verdiğimiz sanal sunucu hizmetleri yanında, yüksek trafik ve uygun fiyatı bir arada arayanlar için de alternatifler geliştirmek adına çalışmalarımız devam ediyordu. Yaptığımız planlamalar ve altyapı hazırlıkları sonrası benzersiz bir fiyata ve üstün network performansına sahip, yüksek kaliteli Dell ve Hp sunuculardan oluşan yeni servisimizi geçtiğimiz günlerde kullanıcıların beğenisine sunduk.

Net100TB.com adresinden erişilebilen bu hizmet, görüldüğü gibi 100TB bant genişliği üzerine odaklanmış ve yüksek kaliteli sunucularla desteklenmiş paketlerden oluşmakta. Farklı ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenmiş paketler,  saklama alanı ya da sistem performansı üzerine yapılmış çeşitlemelerle herkesin ihtiyacını karşılayacak özelliklerde.

Her ne kadar yorucu bir süreç olsa da bu çalışmayı da tamamlayıp sizlere sunmanın sevincini yaşıyoruz.


Your email address will not be published.

56 − 49 =

Size en uygun web hosting ya da sunucu çözümünü birlikte bulalım.