23 Eylül’de Takım Yıldızı Etkinliğindeyiz!

0

“Takım Yıldızı”, Webend ve GDG İzmir topluluklarının ortaklaşa yürütecekleri “Vuejs ve Firebase ile blog geliştirme” temelinde ilerleyecek bir etkinlik.
İzmir’de, seri halinde gerçekleştirilecek olan Takım Yıldızı’nın ilk ayağında “Geliştirme için Docker” konusu ele alınacak ve Vuejs ile geliştirilecek bloglar için Docker ile geliştirme ortamları oluşturulacak.

Bu noktada Takım Yıldızı’nı benzerlerinden ayıran bir çalışma kurgusu belirlenmiş. Projeler, “pair programming” yani ikili programlama temelinde, 2 çift halinde 4 kişilik takımlar ile gerçekleştirilecek.

Bu çalışma kurgusuyla birlikte de sadece kodlama üzerine ilerlemeyen, takım çalışması, proje oluşturma, geliştirme ve sonlandırma deneyimlerinin yaşanmasının da birincil amaçlar olarak belirlendiği bir etkinlik programı ortaya çıkmış.

Bizler de Vargonen olarak 17 yıllık  “yer sağlayıcı” özelliğimizi Takım Yıldızı için mekan sponsoru olarak devam ettirmekten gurur duyarak, 23 Eylül’de Originn Coworking’ de gerçekleştirilecek Takım Yıldızı’nın ilk ayağında etkinlik alanında olacağız.

Sizler de dilerseniz takımınızı kurarak, dilerseniz etkinlik alanında takımlar oluşturarak, dilerseniz de ziyaretçi olarak Takım Yıldızı’na katılabilirsiniz.

Detaylar için Vargonen Blog’u ve Takım Yıldızı’nı takip etmeye devam edin!

Paylaş.

Yazar Hakkında

Avatar

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vargonen E-Bülten
ABONE OL
vargonen cloud fiziksel sunucu domain hosting

Fırsatlardan ve Gelişmelerden Haberdar Olun!

En güncel haberler, sistemsel gelişmeler ve özel kampanyalar Vargonen E-Bülten'de.
Önceki yazıyı okuyun:
hosting domain dedicated server bulut sunucu vargonen
Veri Merkezi Seçimi İçin 6 Öneri

Bu yazımızda biraz daha kendi sınırlarımızın dışına çıkarak, sektör ekosistemine göz gezdirdikten sonra ekosistemin üyelerinden veri merkezlerini yakından inceleyeceğiz. (Neden...

vargonen domain hosting dedicated bulut sunucu SSH
SSH Nedir?

SSH (Secure Shell), ağ üzerinde bulunan bir sunucuya bağlanmaya ve bağlanılan sunucu üzerinde komut çalıştırma, dosya transferi gibi işlemleri gerçekleştirmeye...

Plesk Panel Kurulumu Nasıl Yapılır?

Plesk Panel Nedir? Plesk Panel, hem Linux hem de Windows işletim sistemleri üzerinde çalıştırılabilmekte, bu özelliği sayesinde de bir adım...

Kapat