COM Domain Satın Almanın Avantajları

0

Bir web sitesi açmak için yapmanız gereken ilk işlem projenize uygun bir alan adı kaydetmektir. COM domain kayıt ederek, dünyanın en popüler alan adı uzantısı ile projenize harika bir başlangıç yapabilirsiniz.

COM Domain Kayıt Etmenin Avantajları Nelerdir?

  • .COM domain günümüzde en çok kayıt edilen uzantıdır. İnternet kullanıcıları arasında çok yüksek bir bilinirliği olması, .COM domain uzantısının tercih edilmesindeki ilk nedenlerden biridir.
  • COM domain satın almak, web sitenizin SEO çalışmalarında da artı fayda sağlayacaktır.
  • Yüksek prestijli üst seviye alan adları arasında yer alan .COM domain ayrıca ikinci el değeri yüksek alan adı uzantıları arasında yer almaktadır. Kısa, akılda kalıcı ve jenerik bir COM domain almak, ileride büyük kazanç elde etmenizi sağlayabilir.
  • İnternet kullanıcıları arasında, bir web sitesini ziyaret etmek için ilk akla gelen uzantı .COM alan adı uzantısıdır. Bu nedenle ziyaretçi sayınızı da arttırabilirsiniz.

COM domain satın alarak, projenizin marka değerini arttırabilir, popüler bir web sitesi ile daha fazla ziyaretçiye ulaşabilir, içerikelerinizi geniş kitlelere ulaştırabilir ve daha fazla satış yaparak gelirinizi arttırabilirsiniz.

.COM alan adları ile işletmenize özel bir web sitesi açabilir, kişisel ilgi alanlarınız ile iligli blog sitesi kurabilir ya da işinizi internete taşıyacak bir e-ticaret sitesi kurabilirsiniz.

Şimdi harika bir COM domain satın almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Selçuk Kara

Vargonen Dijital Pazarlama Uzmanı

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vargonen E-Bülten
ABONE OL
vargonen cloud fiziksel sunucu domain hosting

Fırsatlardan ve Gelişmelerden Haberdar Olun!

En güncel haberler, sistemsel gelişmeler ve özel kampanyalar Vargonen E-Bülten'de.
Önceki yazıyı okuyun:
E-Ticarette Güven Damgası Zorunluluğu Başladı

E-ticaret sektöründe yaşanan dolandırıcılık olaylarının önüne geçmek ve kullanıcıları mağduriyetini gidermek amacı ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından tüm e-ticaret...

Sunucu Yönetim Servisi

Sunucu yönetim servisi, hizmetlerinizi barındırdığınız sunucuların kurulumu, güncellemesi ve güvenliğinin sağlanması için sunulmakta olan profesyonel destek hizmetidir.  Sunucu destek servisi...

Domain Satın Almanın İşinizi Büyütecek Avantajları

Domain satın almak için bir çok farklı neden vardır. Bireysel web projenizi yayınlamak, domain yatırımcılığı yapmak, iş yeriniz için internet...

Kapat