Domain Satın Almanın İşinizi Büyütecek Avantajları

0

Domain satın almak için bir çok farklı neden vardır. Bireysel web projenizi yayınlamak, domain yatırımcılığı yapmak, iş yeriniz için internet sitesi açmak, blog açmak ya da işletmeniz adına kurumsal mail hizmeti kullanmak için domain (alan adı) satın alınabilir. 

İşletmenize özel bir alan adı kayıt ederek, sahip olabileceğiniz avantajları sizler için derledik;

1- İşinize Özel Tanıtım Sitesi Açmak

Sektörünüzdeki rekabet artarken ve kullanıcılar için farklı mağaza alternatifleri oluşurken, siz de daha fazla satış yapabilmek ve gelirinizi arttırabilmeniz için harika bir alan adı kayıt edebilir, ürün ve hizmetlerinizi yayınlayacağınız bir firma tanıtım sitesi açabilirsiniz. 

Domain satın alma işleminin ardından, web sitenizi yayına alarak daha fazla mağaza ziyareti alabilir ve satış yapabilirsiniz.

2- Kurumsal Mail Adresleri Açabilirsiniz

Firmanız için yapacağınız mail gönderimlerinde, gmail, hotmail gibi kurumsal olmayan, ücretsiz mail uzantıları yerine adiniz@markaniz.com gibi daha kurumsal bir mail adresi ile gönderim yapabilir ve markanızın imajını arttırabilirsiniz. İşletmenize özel mail hesabı açmak ve ticari yazışmalarınızda marka prestijinizi arttırmak için domain tescil edebilirsiniz.

3- Kurumsal Kimlik Çalışmalarınızı Güçlendirin

Kurumsal kimlik çalışmaları, firmanın müşterilerine ve ticari ilişkilerde bulunduğu diğer firmalara karşı imajını ve prestjini arttıran önemli bir çalışmadır. Firmanızda kullanılan tüm iletişim meteryalleri birbirlerini bütünleyici renk, iletişim dili, motto, ve tasarıma sahip olmalıdır. Kurumsal kimlik çalışmalarının en önemlileri arasında web sitesi gelmektedir. 

Siz de kurumsal kimlik çalışmalarınızı güçlendirmek için kısa ve akılda kalıcı harika bir alan adı satın alın

Web sitemizi ziyaret ederek, iş yerinize özel harika bir domain satın al.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Selçuk Kara

Vargonen Dijital Pazarlama Uzmanı

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vargonen E-Bülten
ABONE OL
vargonen cloud fiziksel sunucu domain hosting

Fırsatlardan ve Gelişmelerden Haberdar Olun!

En güncel haberler, sistemsel gelişmeler ve özel kampanyalar Vargonen E-Bülten'de.
Önceki yazıyı okuyun:
Top Level Domain (TLD) Nedir?

Top level domail (TLD), kayıt edilen alan adlarının noktadan sonra gelen kısmıdır. Türkçe karşılığı üst seviye alan adları olan TLD'ler...

Google Hesabınızdaki Uygulama İzinlerini Yönetin

Google hesabınız ile farklı site ve uygulamalara erişim yetkisi vererek giriş yaptığınızda, aslında hesabınıza ait pek çok veriyi paylaşmış oluyorsunuz....

Ucuz Domain Kampanyası | COM ve NET 7,99$

Ucuz domain kayıt fırsatı ile web projelerinizin maliyetlerini düşürebilir, daha uygun fiyatlar ile alan adı kayıt edebilirsiniz. Vargonen domain kampanyası...

Kapat