in

Hosting Firmaları İle En Sık Yaşanan Sorunlar

Hosting firmalarından hizmet alan müşterilerin genelde şikayet ettikleri bazı temel konular vardır. Bunlar aldıkları servisin kesintiye uğraması, çeşitli nedenlerle bağlantı hızının yavaşlaması, sunucuda bulunan dosyaların yedeklerinin zamanında alınmaması ya da arandığı zaman müşteri hizmetlerine ulaşılamaması gibi sıralanabilir.

Örnekleri artırmak mümkün olsa da genel bir sınıflandırma yaptığımızda sorunları ikiye ayırabiliriz. Bunlar firma kaynaklı sorunlar ya da müşteri kaynaklı sorunlar olabilir. Firma kaynaklı sorunlar çoğunlukla teknik detaylarla ilgili sorunlardır ve gerekli düzenlemeler yapıldığında sorun çözülür. Teknik detay içermeyen sorunlar ise müşteri hizmetleri departmanı gibi yapılanmalardan ya da firma içi iletişimsizlikten kaynaklanan sorunlardır. Bu gibi sorunların çözülmesi biraz zordur. Mücadele etmek istediğinizde çok fazla zaman ve efor harcamanız gerekecektir.

Vargonen Teknoloji olarak müşterilerimizin hiçbir zaman firma kaynaklı sorunlarla karşılaşmamaları için yenilik ve iyileştirmeler yapmaktayız. Bununla birlikte, teknik gerekliliklerden kaynaklanan kesinti vb. durumlarda da tüm müşterilerimizin bu konudan haberdar olmasını sağlayarak olası mağduriyetlerin önüne geçmekteyiz. Yeni yapılanmamızda Müşteri Hizmetleri Departmanımız, arayan müşterilerimizin her zaman karşılarında güler yüzlü bir operatörü bulabilmesi için, çalışma saatlerinde revizyon yapılarak 24 saat destek verecek şekilde optimize edilmiştir. Bunun yanında erişim kanalları da mümkün olduğu kadar çoğaltılarak, müşterilerimizin her noktadan ulaşması mümkün hale getirilmiştir.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimize ulaşmak için, telefonla arayabilir, hizmet hattımıza mail gönderebilir, TtwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Avatar

Yazar