Kurumsal Hosting Paketlerinin İşletmeler İçin Avantajları

0

Kurumsal hosting paketleri, özellikle KOBİ’ler için oluşturulmuş yüksek mail kaynaklarına sahip hosting paketleridir. Kurumsal web sitesi barındırma hizmetinin yanı sıra, işletmeler için büyük maddi değere sahip e-posta hizmetleri için özel olarak hazırlanmıştır.

Kurumsal hosting paketleri ile mail hesabı başına 4 GB’a kadar disk alanı ile kota sorunu yaşamadan e-posta hesaplarını yönetebilir ve binlerce e-postayı arşivleyebilirsiniz.

Kurumsal Web Hosting Paketlerinin Öne Çıkan Özellikleri

1- İşletmenizin web barındırma ihtiyaçları için 3 adet web sitesi barındırma hizmeti sağlamaktadır. Ana siteleriniz dışında, sınırsız subdomain ile blog, destek ya da yönetim paneli gibi ekstra siteler için artı ücretler ödemezsiniz.

2- Web sitelerinizde görsel, video gibi disk alanını çok fazla dolduran içerikleri sorunsuzca yayınlamanız ve hosting hizmetinizin her durumda hızlı çalışmasını sağlayacak %100 SSD disklerden oluşan hosting sunucu alt yapısına sahiptir.

3- İşletme verilerinin tamamı maddi değere sahiptir. Bu verilerin olası bir sorun karşısında kaybolması, ciddi boyutta ticari zararlara neden olabilir. Kurumsal hosting paketleri, bu tür kötü durumlara karşı 7 günlük ücretsiz yedekleme özelliği bulunmaktadır. Herhangi bir sebepten dolayı, web sitenizin verileri ya da mail hesaplarınız silinse bile, 7 gün öncesine kadar tüm yedeklerinizi alabilirsiniz.

4- Sunucu alt yapısından kaynaklı oluşabilecek erişim sorunları, şirketinizin iç yazışmalar, mail iletişimi, ticari anlaşmalarınız, online sipariş ve ödeme sisteminizin duraklaması, aynı şekilde geri dönülemez ticari zararlar yaşatabilir. Vargonen Kurumsal Web Hosting paketleri, Türkiye’nin en gelişmiş donanımlarına sahip, yüksek internet bant genişliği, yedekli teknoloji alt yapısına sahip TIER III Veri Merkezi üzerinden hizmet vermektedir.

5- Barındırma hizmetinin kalitesi, sürdürülebilir olması kadar hizmeti satın aldıktan sonra alacağınız teknik destek de önemlidir. Vargonen ürün ve hizmetlerinin kalitesi yaşayan tüm kullanıcılarımıza, alanında uzman ekibimiz ile birlikte, çözüm odaklı destek hizmeti sunmaktayız.

Kurumsal ihtiyaçlarınıza özel barındırma ve e-posta çözümleri için Vargonen Kurumsal Hosting paketlerini güvenle tercih edebilir, işinizi büyütmeye hemen başlayabilirsiniz.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Selçuk Kara

Vargonen Dijital Pazarlama Uzmanı

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vargonen E-Bülten
ABONE OL
vargonen cloud fiziksel sunucu domain hosting

Fırsatlardan ve Gelişmelerden Haberdar Olun!

En güncel haberler, sistemsel gelişmeler ve özel kampanyalar Vargonen E-Bülten'de.
Önceki yazıyı okuyun:
Fiziksel Sunucu Satın Alma Adımları

Fiziksek sunucu, özellikle büyük çaplı web projeleri için tercih edilen, donanım ve tüm sunucu kaynaklarının kullanıcıya özel olarak tahsis edildiği...

Web Sitem İçin Hangisini Seçmeliyim? Web Hosting mi? Cloud Sunucu mu?

Kurumsal ya da bireysel web barındırma ihtiyaçlarınızı belirlerken, kaynak ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak ve gereksiz fazla kaynakların oluşturacağı olası...

ssl-sertifikasi-nedir
SSL Sertifikası Nedir? SSL Türleri Nelerdir?

SSL sertifkası, web sitelerinde verilerin şifrelenerek, üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmesini ve bu bilgilerin kötü amaçlar ile kullanılmasını engelleyen güvenlik...

Kapat