Reseller Hosting Paketleri ve Avantajları

0

Reseller Hosting, diğer bir tanımıyla bayi hosting, gerekli altyapı servis sağlayıcı tarafından sağlanırken sizinde bir hosting firmasıymış gibi hosting ticareti yapmanıza olanak sağlar.

Reseller hesabınızla birlikte birden fazla web sitesini kontrol edebilir, yeni siteler için host hesabı açabilir, kendi açtığı hostları yönetebilir ve her siteye ayrı bir kontrol paneli verebilirsiniz.

Paketiniz dahilinde bulunan özellikleri, paketinize tanımlayacağınız her bir web sitesinin disk alanı, e-posta limiti, aylık trafik gibi seçenekleri özelleştirebilir kaynak kullanımını verimli bir şekilde paylaştırabilirsiniz.

Reseller hosting paketleri freelance web tasarımcı ve yazılımcılara, interaktif ajanslara, birden fazla web sitesi bulunan firmalara ve girişimcilere kısaca cazip fiyatlardan yararlanmak isteyen herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

Avantajları;

  • Uygun fiyat
  • Tek bir kontrol paneli üzerinden birden fazla web sitesinin kolaylıkla yönetilebilmesi
  • Kaynak kullanımın kolaylıkla ihtiyacınız doğrultusunda yönlendirilmesi
  • Hosting ticareti yapılmasına olanak sağlar

şeklinde sıralanabilir.

Rakipsiz ve yedekli altyapımız ile sizlere sunduğumuz bayi hosting paketlerimizi incelemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Avatar

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vargonen E-Bülten
ABONE OL
vargonen cloud fiziksel sunucu domain hosting

Fırsatlardan ve Gelişmelerden Haberdar Olun!

En güncel haberler, sistemsel gelişmeler ve özel kampanyalar Vargonen E-Bülten'de.
Önceki yazıyı okuyun:
internet-kullanim-istatistikleri-vargonen-blog
Ülkemizde İnternet Kullanım İstatistikleri

Yapılan araştırmalara göre ülkemizde 24,4 milyon kişi internete giriyor. Mobil internet kullanımı ise akıllı telefon ve tablet bilgisayar satışlarıyla birlikte...

vargonen-gelisen-teknoloji-hizmetinizde
Yepyeni Yüzüyle Gelişen Vargonen

2001 yılından bu yana sizinle birlikte devam eden bu başarılı serüvende yine sizlerle birlikte Vargonen için önemli ve kaliteli ilkeye...

plesk-panel-vargonen-blog
Sunucu Siparişlerinde 100 Domain Lisanslı Plesk Ücretsiz

Kampanyamız sona ermiştir. Vargonen, sunduğu her hizmetinde olduğu gibi, yine sunucu hizmetlerinde de kaliteli çizgisinden vazgeçmeyerek müşterilerinin duyduğu güveni asla...

Kapat