Sanal Sunucular İçin Yedekleme Hizmeti

0

Sahip olduğu verileri kaybetmek her insan için büyük sıkıntılar doğurabilecek bir durumdur. Verilerinizi kaybetmemek için, sahip olduğu öneme göre, birkaç yere yedeklemek durumunda kalabilirsiniz. Yedeklemek için ayıracağınız alan, yedekleme periyodu, yedeklemek için harcanan zaman ise hem zaman hem de efor kaybettirir.

Sizi yedekleme işlemleriyle uğraştırmamak, verilerinizi kaybetmenize engel olmak ve sunucunuzun sürekliliğini korumak için Vargonen cVDS hizmetimize bir, üç ve yedi günlük periyorlar için yedekleme imkanı sunuyoruz.

Sahip olduğunuz sunucuda bulunan verilerin güvenliğini sağlamak, sunucunuzun beklenmedik yazılımsal sorunlar nedeniyle kullanılamaz hale gelmesini önlemek, hatalı bir işlem sonrası verileri kaybetmeden mümkün olan en yakın yedeğe dönmek ve bütün bu işlemler esnasında sunucunun saatlerce kesinti yaşamadan en son sorunsuz çalışan haline dönmesi sizin için sorun olmaktan çıkıyor.

cVDS hizmet ile size sunulan yedekleme imkanıyla belirlediğiniz periyotta yedekleriniz alınır ve sistemde güvenli bir şekilde saklanır. Bu yedekler talebiniz doğrultusunda sistemi kurtarmak için kullanılır. Yedekleme periyodunu geniş bir ölçekte tutarak verilerinizin güvenliğini daha yüksek düzeylere çıkarabilirsiniz.

Yedekleme nasıl çalışır:
Yedekleme periyodunda yaptığınız seçime göre, her gün belirlenen saatte sunucunuzun yedeği alınır ve güvenli bir alanda saklanır. İhtiyaç durumunda sunucu bu yedeklerle yeniden oluşturulur. Eğer yedekleme periyodunu bir (1) gün olarak belirlerseniz, her gün yedek alınıp bir önceki yedeğin üzerine yazılır. Her gün güncel bir şekilde alınmış bir adet yedeğiniz olur. Yedekleme periyodunu üç (3) gün seçerseniz güvenli alanda size ait bir gün öncesi, iki gün öncesi ve üç gün öncesi olmak üzere üç adet yedeğiniz olur.

Yedekleme işlemi yapılırken sunucunuz üzerine herhangi bir ek yazılım kurulmadığı için sunucunuzun performansından da kayıp yaşamazsınız. Yedekleme ve geri dönüştürme işlemleri tamamen sunucunun bulunduğu altyapı üzerinde, gelişmiş yedekleme sistemleriyle, sunucudan bağımsız olarak gerçekleştirilir.

Yedekleme gibi önemli bir servisi sizlerin kullanımına sunmaktan dolayı mutluyuz.  Sanal sunucunuz için yedekleme hizmeti almak ya da yedekleme konusunda teknik bilgi ve fiyatlandırma ile ilgili sorularınız için sunucu@vt.com.tr adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Avatar

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vargonen E-Bülten
ABONE OL
vargonen cloud fiziksel sunucu domain hosting

Fırsatlardan ve Gelişmelerden Haberdar Olun!

En güncel haberler, sistemsel gelişmeler ve özel kampanyalar Vargonen E-Bülten'de.
Önceki yazıyı okuyun:
kesintisiz-disk-değişimi-vargonen cloud fiziksel sunucu domain hosting
Kesinti Olmadan Disk Değişimi

Bir hosting firmasının alt yapısı ne kadar güçlü ise, müşterilerine kesintisiz hizmet vermeye o kadar yakındır. Biz de datacenter yapılanmamızda...

Ekibmizi-büyüterek-ofismizi-taşıdık vargonen cloud fiziksel sunucu domain hosting
Daha İyi Hizmet İçin Ekibimizi Büyüterek Ofisimizi Taşıdık!

Her geçen gün süren gelişimimize paralel olarak, daha iyi, kesintisiz ve müşteri odaklı hizmeti sürekli tutmak için yeni çalışma arkadaşları...

müşteri-hizmetleri-vargonen-teknoloji
Müşteri Hizmetleri Ve Stres Faktörü

Konuyu hiç bilmeyen birisi için çağrı merkezinde çalışmak, genel olarak "alt tarafı telefonlara bakıyorlar" gibi düşünülebilir ancak düşünülenin aksine çağrı...

Kapat