WordPress Hosting Nedir? 5 Adımda WP Hosting Satın Alma

1

WordPress , blog açmak ya da web sitesi sahibi olmak isteyen kullanıcılar için en kolay kuruluma sahip, bileşen ve eklentileri ile kolayca özelleştirilebilen, Türkçe yönetim paneli sahip açık kaynak kodlu web sitesi yazılımıdır.

Dünyadaki web sitelerinin %70’e yakın WordPress alt yapısını ile yayınlanmaktadır. Özellikle blog sitesi sahibi olmak isteyen kullanıcıların tercih ettiği WordPress, son bir kaç yılda kazandığı özellikler ile artık e-ticaret sektörüne girmek isteyen bireysel ya da kurumsal pek çok kullanıcıya imkan sunmaktadır.

WordPress, sahip olduğu yazılımı ve eklenti özellikleri ile farklı sunucu ihtiyaçlarına sahiptir. Standart bir hosting paketi ile de kurulabilen WordPress sistemi, özel olarak optimize edilmiş web sunucuları üzerinde çok daha hızlı ve stabil çalışmaktadır. WordPress web sitenizin yüksek performanslı ve kesintisiz olarak yayınlanması için WordPress Hosting paketlerini tercih etmeniz gerekmektedir.

WordPress Hosting Nedir?

WordPress uyumlu hosting paketleri, WordPress’in ihtiyacı olan tüm sunucu konfigrasyonlarına sahiptir. Disk, bant genişliği, veritabanı, CPU, RAM, Server Cache gibi donanımsal ve sistemsel özellikler WordPress’in en iyi çalışacağı seviyede optimize edilmiştir.

Vargonen WordPress Hosting paketleri, LiteSpeed Web Server’a sahip sunucularda  barındırılmaktadır. Ücretli lisansa sahip olan LiteSpeed’e, WordPress uyumlu hosting paketleri ile ÜCRETSİZ sahip olabilirsiniz.

LiteSpeed Cache, sahip olduğu optimizasyon özellikleri ile web WordPress web siteleriniz için %90’a varan performans artışı sağlamaktadır.

WordPress Hosting Nasıl Alınır?

1- WP Hosting satın almak için ilk olarak Vargonen.com üzerinden “WordPress Hosting” menüsüne tıklayınız.

2- Mevcut paket özelliklerine göz atarak ihtiyacınıza en uygun hosting paketini seçiniz ve “Satın Al” butonuna tıklayınız.

3- Açılan sayfada hosting paketiniz için bir alan adı (domain) belirleyiniz. Bu sayfada, yeni bir alan adı kaydedebilir, mevcut alan adınızı Vargonen’e transfer edebilir ya da alan adınızın DNS’leri Vargonen’e yönlendirebilirsiniz. Seçimizi yaptıktan sonra “Devam Et” butonuna tıklayınız.

4- Sipariş özelleştirme sayfasında, hosting paketinizin süresini belirleyebilirsiniz.

NOT: Uzun süreli alımlarda, daha yüksek indirim oranlarından faydalanabilirsiniz.

5- Bu işlemlerin ardından “Sepet Sayfası”na gelebilir ve burada siparişinizi kontrol ederek “Ödemeye Geç” butonuna tıklayabilirsiniz.

6- Ödeme sayfasından “Kredi Kartı” ya da “Havale” ile ödemenizi yaparak WordPress Hosting paketinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

WordPress Hosting paket seçimi, satın alma işlemleri, farklı firmadaki hosting paketinizi Vargonen’e taşıma ve diğer tüm işlemler için uzman teknik destek ekibimize ulaşabilir, her türlü konuda destek/bilgi alabilirsiniz.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Selçuk Kara

Vargonen Dijital Pazarlama Uzmanı

1 Yorum

  1. Avatar

    Paylaşım için çok faydalı içeriğe sahip teşekkürler,
    Emeğinize sağlık. İyi Çalışmalar Dilerim.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vargonen E-Bülten
ABONE OL
vargonen cloud fiziksel sunucu domain hosting

Fırsatlardan ve Gelişmelerden Haberdar Olun!

En güncel haberler, sistemsel gelişmeler ve özel kampanyalar Vargonen E-Bülten'de.
Önceki yazıyı okuyun:
LiteSpeed Cache ile Web Sitenizi Hızlandırın

LiteSpeed Cache, WordPress alt yapısına sahip web sitelerinin optimizasyonu için kullanılan en etkili eklentilerden biridir. Sayfa açılış hızına doğrudan etki...

Sınırsız Hosting Paketlerinde Kaçırılmayacak Fırsatlar | %62 İndirim

Sınırsız Hosting Paketlerinde %62 İndirim Fırsatı Sizleri Bekliyor! Yeni web sitemiz ile birlikte tüm hosting paketlerimizi de yenileyerek "Sınırsız Hosting"...

Domain Sorgulama ve Kayıt Nasıl Yapılır?

1- Domain sorgulama işlemi yapmak ve müsait domain'leri kaydetmek için ilk olarak Vargonen.com "Domain Sorgulama" sayfasına giriniz. 2- Sayfada yer...

Kapat