Yenilenen Vargonen Panel Daha Hızlı, Daha Etkili!

0

Vargonen olarak 2000 yılında başlayan serüvenimiz, elde ettiğimiz başarılar ve sürekli sizlere sunduğumuz değişimler ile devam ediyor. Vargonen Panel ile servis verdiğimiz tüm alanlarda, mutlak müşteri müşteri memnuniyeti çerçevesinde, satış öncesi ve sonrası destek hizmetlerini titizlikle analiz etmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize daha esnek ve hızlı bir müşteri sunabilmek adına, almış olduğunuz hizmetleri, ödeme ve fatura işlemlerini ve destek taleplerini takip edebileceğiniz müşteri panelimizi yeniledik!

Yenilenen Vargonen Panel ana sayfasında hesabınız ile alakalı tüm özeti görebileceksiniz. Panelde almakta olduğunuz hizmetleri özel yönetim sayfasından kontrol edebilir, gelişmiş filtreleme seçeneklerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz. Akıllı arama modülü sayesinde; alan adı, hizmet ve hesap bilgilerinize kolayca erişin. Hatırlatma servisi sayesinde ödenmemiş faturalar ve yaklaşan hizmet yenileme işlemleri artık çok kolay!

Yeni panel sayesinde hizmetlerinizin süresi bitmeden, hizmetlerinizi yenileyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda web arayüzü üzerinden eklenti satın alabilir, kolaylıkla bir üst pakete upgrade edebilirsiniz. Ayrıca almakta olduğunuz her hizmete özel destek talebi oluşturarak, destek taleplerinizimy.Vargonen üzerinden takip edebilirsiniz.

Vargonen Panel adresi: http://my.vargonen.com

19 yılın vermiş olduğu tecrübe ile sizler için var gücümüzle çalışmaya ve üretmeye, almış olduğunuz hizmetleri maksimum kalitede sunmaya devam edeceğiz. Vargonen’e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Vargonen Panel

Paylaş.

Yazar Hakkında

Avatar

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vargonen E-Bülten
ABONE OL
vargonen cloud fiziksel sunucu domain hosting

Fırsatlardan ve Gelişmelerden Haberdar Olun!

En güncel haberler, sistemsel gelişmeler ve özel kampanyalar Vargonen E-Bülten'de.
Önceki yazıyı okuyun:
CMS-icerik-yonetim-sistemleri-vargonen
İçerik Yönetim Sistemlerine (CMS) Giriş!

Sosyal ağlarda her hafta farklı ve güncel konular hakkında kullanıcılarımızla bilgiler paylaşmaktayız. Geçtiğimiz haftanın konusu ise web sitelerinde birçok kullanıcı...

tc-uzantili-alanadi-vargonen-domain
İnternete Yeni Bir Soluk: TC Alan Adı Vargonen’de!

Teknolojiye ayak uydurmanın zorunlu olduğu bu çağda, geliştirilen her proje için jenerik alan adlarına ihtiyaç duymaktayız. Bu durum, internet kullanımının...

mustinet-mustafasandal-vargonen-server-sunucu
Mustafa Sandal Röportajı – Müzik Kariyeri ve Yeni Teknolojiler

Mustafa Sandal yıllardır Türk Pop Müziği'nin en önemli yüzlerinden biri. 90'lı yıllarda gençliğini geçirenler için ise adeta yaşlanmayan bir pop...

Kapat