in

Yepyeni Yüzüyle Gelişen Vargonen

2001 yılından bu yana sizinle birlikte devam eden bu başarılı serüvende yine sizlerle birlikte Vargonen için önemli ve kaliteli ilkeye daha adım atmış bulunuyoruz.

Alıştığınız Vargonen kalitesini daha da üst seviyelere çıkararak sizleri Türkiye’nin en iyi hosting paketleri ve avantajlı Vargonen dünyası ile bir kez daha tanışmaya çağırıyoruz.

Kuruluşumuzdan beri devam eden,  gerek inovasyon çalışmaları,  gerek değişen piyasa koşulları gerekse siz müşterilerimizden gelen istek, öneri ve şikayetler göz önünde bulundurularak oluşan bu yapıda, her konuda kusursuz olmak bizim için temel sebeplerdi.

Yaklaşık 2 yıl boyunca devam eden bu yapılandırma sürecinde, tasarımdan ürün kalitesine, hizmet kalitesinden fiyat politikasına kadar birçok konu ele alındı. Ve şu an Vargonen.com olarak yepyeni bir yüzle karşınızdayız.

Vargonen.com sitesine girdiğinizde ilk gözünüze çarpacak olan kurumsal tasarımdaki değişiklik olacaktır. Amacımız, sizlerle birlikte 11. Hizmet yılını doldurduğumuz bu tarihlerde daha güçlü, daha hızlı ve daha sıcak bir karşılama ile merhaba demek..

Alan adı tescil etme, hosting  ve e-mail barındırma, cVDS ve fiziksel sunucu gibi tüm ürün gruplarımızın yanı sıra SLA Destek Hizmetleri, Hosted Exchange ve SSL Sertifikası gibi özel ürünlerimizin hepsini bir arada gördüğünüz bu sitede, ihtiyacınız olan her ürüne hızlıca erişip  satın alma şansına sahip olacaksınız.

Bu sektörde ve bizim için temel olan satış sonrası hizmetler konusunda özellikle atılım sağladığımız ve sabırsızlıkla sunmak istediğimiz ve bu sektörde neredeyse  ilk defa uygulanan “Canlı Destek” avantajı ile  Müşteri Hizmetleri ve Teknik Hizmetler ekiplerimiz sizlere bir adım yakınlaşmış oldu.

Sitenin sol kenarında bulunan “Canlı Destek” özelliği ile istediğiniz her an uzman kadromuzdan destek alarak işlemlerinizi hızlandırmış bulunmaktayız. Bunun yanı sıra satış öncesi alacağınız ürün çeşitleri hakkında bilgi alarak en doğru seçimi yapmış olacaksınız. Böylelikle ekstra ödediğiniz maliyetlerinizi de en aza düşüreceksiniz.

Mutlu Müşteriler ilkesi ilerlediğimiz bu yolda, yenilikçi çalışmalarımız devam edecektir. Avantajlarımızdan yararlanmak için  sosyal medyada bizi takip etmeye devam edin..

    facebook.com/Vargonen

    twitter.com/Vargonen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Avatar

Yazar