Yepyeni Yüzüyle Gelişen Vargonen

0

2001 yılından bu yana sizinle birlikte devam eden bu başarılı serüvende yine sizlerle birlikte Vargonen için önemli ve kaliteli ilkeye daha adım atmış bulunuyoruz.

Alıştığınız Vargonen kalitesini daha da üst seviyelere çıkararak sizleri Türkiye’nin en iyi hosting paketleri ve avantajlı Vargonen dünyası ile bir kez daha tanışmaya çağırıyoruz.

Kuruluşumuzdan beri devam eden,  gerek inovasyon çalışmaları,  gerek değişen piyasa koşulları gerekse siz müşterilerimizden gelen istek, öneri ve şikayetler göz önünde bulundurularak oluşan bu yapıda, her konuda kusursuz olmak bizim için temel sebeplerdi.

Yaklaşık 2 yıl boyunca devam eden bu yapılandırma sürecinde, tasarımdan ürün kalitesine, hizmet kalitesinden fiyat politikasına kadar birçok konu ele alındı. Ve şu an Vargonen.com olarak yepyeni bir yüzle karşınızdayız.

Vargonen.com sitesine girdiğinizde ilk gözünüze çarpacak olan kurumsal tasarımdaki değişiklik olacaktır. Amacımız, sizlerle birlikte 11. Hizmet yılını doldurduğumuz bu tarihlerde daha güçlü, daha hızlı ve daha sıcak bir karşılama ile merhaba demek..

Alan adı tescil etme, hosting  ve e-mail barındırma, cVDS ve fiziksel sunucu gibi tüm ürün gruplarımızın yanı sıra SLA Destek Hizmetleri, Hosted Exchange ve SSL Sertifikası gibi özel ürünlerimizin hepsini bir arada gördüğünüz bu sitede, ihtiyacınız olan her ürüne hızlıca erişip  satın alma şansına sahip olacaksınız.

Bu sektörde ve bizim için temel olan satış sonrası hizmetler konusunda özellikle atılım sağladığımız ve sabırsızlıkla sunmak istediğimiz ve bu sektörde neredeyse  ilk defa uygulanan “Canlı Destek” avantajı ile  Müşteri Hizmetleri ve Teknik Hizmetler ekiplerimiz sizlere bir adım yakınlaşmış oldu.

Sitenin sol kenarında bulunan “Canlı Destek” özelliği ile istediğiniz her an uzman kadromuzdan destek alarak işlemlerinizi hızlandırmış bulunmaktayız. Bunun yanı sıra satış öncesi alacağınız ürün çeşitleri hakkında bilgi alarak en doğru seçimi yapmış olacaksınız. Böylelikle ekstra ödediğiniz maliyetlerinizi de en aza düşüreceksiniz.

Mutlu Müşteriler ilkesi ilerlediğimiz bu yolda, yenilikçi çalışmalarımız devam edecektir. Avantajlarımızdan yararlanmak için  sosyal medyada bizi takip etmeye devam edin..

    facebook.com/Vargonen

    twitter.com/Vargonen

Paylaş.

Yazar Hakkında

Avatar

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vargonen E-Bülten
ABONE OL
vargonen cloud fiziksel sunucu domain hosting

Fırsatlardan ve Gelişmelerden Haberdar Olun!

En güncel haberler, sistemsel gelişmeler ve özel kampanyalar Vargonen E-Bülten'de.
Önceki yazıyı okuyun:
plesk-panel-vargonen-blog
Sunucu Siparişlerinde 100 Domain Lisanslı Plesk Ücretsiz

Kampanyamız sona ermiştir. Vargonen, sunduğu her hizmetinde olduğu gibi, yine sunucu hizmetlerinde de kaliteli çizgisinden vazgeçmeyerek müşterilerinin duyduğu güveni asla...

Daha-Kaliteli-Hizmet-İçin-Vargonen fiziksel cloud sunucu domain hosting
Daha Kaliteli Hizmet için Vargonen

Müşterilerimiz iyi bilirler ki, Vargonen aldığı övgü, eleştiri, öneri ve şikayetleri değerlendirerek hizmet kalitesini ve ürün yelpazesini sürekli olarak yenileme...

ısıga-yuruyoruz-sosyal-sorumluluk-vargonen cloud fiziksel sunucu domain hosting
Işığa Yürüyoruz ile 12 Milyon Engelliye Eğitim İmkanı

Türkiye’de yaklaşık olarak 12 milyon engelli vatandaşımız bulunuyor. Bunlardan 10 milyonu okuyup yazamıyor. Bu 10 milyonun yaklaşık 6,5 milyonunu ise...

Kapat